| Użycie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
|---|---|
| Typ uchwytu | Materiał korpusu/nylonowy uchwyt |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Czas produkcji | 25 dni |
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
| Uchwyt | podwójny uchwyt |
| Typ uchwytu | Taśma PP |
| Typ wzoru | W paski |
|---|---|
| Wielkość | Średni (30-50 cm), rozmiar niestandardowy |
| Materiał | PP |
| Styl | obsługiwane |
| niewleczone torebki handlowe | Ekologiczny |
| Wielkość | Duży (> 50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Model | xy-30003 |
| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Surowiec | PP |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Próbka | 7 dni |
| Trwałe | - Tak, tak. |
|---|---|
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Pióro | Składany uchwyt |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Purpose | PP Shopping Bag |
|---|---|
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Durable | Yes |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Użycie | Warzywa |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |