| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Trwałość | Silny |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| wielokrotnego użytku | - Tak, proszę. |
| Printing | Flexographic Or Gravure |
|---|---|
| Weight Capacity | Customized |
| Bag Type | Tote Bag |
| Reusable | Yes |
| Size | Customized |
| Wielkość | Średnie |
|---|---|
| wielokrotnego użytku | - Tak, proszę. |
| Laminowanie | Błyszczący/Matowy |
| Materiał | Tkane laminowane |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Surowiec | PP |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Typ wzoru | Kreskówka |
|---|---|
| Wielkość | Duży (> 50 cm) |
| Materiał | tkane |
| Styl | Składanie |
| WYWORZONY SZAK | Torba na zakupy |
| Pojemność | 20 kg |
|---|---|
| Producent | - Tak, proszę. |
| Typ uchwytu | Podwójne. |
| Do prania | - Tak, proszę. |
| Złożone | - Tak, proszę. |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Eco-Friendly | Yes |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Material | Woven Polypropylene |
| Printing | Customizable |
| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Wykorzystanie | Zakupy |
| Wypłata | TT |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Kolor | CMYK |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Sklep spożywczy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Użycie | Warzywa |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |