| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Wykorzystanie | Zakupy |
| Wypłata | TT |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Kolor | CMYK |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Wielkość | mały |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Rurociąg | 2cm |
| Wypłata | TT |
| Rurociąg | 2cm |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Okres próbny | 7 dni |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Waga ładunku | 20 kg |
| Wykorzystanie | Zakupy |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Historia fabryki | 20 lat |
| Materiał | PP |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Pojemność | 50 KG |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Indywidualny projekt | Dostępne |
|---|---|
| Laminowanie | Błyszczący/Matowy |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Druk | Dostosowane logo |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Industrial Use | Shopping |
|---|---|
| Feature | Recyclable |
| Color | Customized |
| Bag Type | Tote Bag |
| Weight Capacity | Customized |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
|---|---|
| Drukowanie | Fleksograficzny lub wklęsły |
| Trwałość | Wielokrotne i długotrwałe |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Ręcznik | Tkany uchwyt/nylon |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Czas produkcji | 25 dni |
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
| Uchwyt | podwójny uchwyt |
| Typ uchwytu | Taśma PP |