| Typ wzoru | Kreskówka |
|---|---|
| Wielkość | Duży (> 50 cm), wymagania klientów |
| Materiał | tkane |
| Styl | Torba polipropylenowa |
| Nazwa produktu | Torba polipropylenowa |
| Typ wzoru | Kreskówka |
|---|---|
| Wielkość | Mały (20-30 cm), wymagania klientów |
| Materiał | tkane |
| Styl | Tkana torba PP |
| Nazwa produktu | Tłuszcz do zakupów z tkaniny PP |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| color | CMYK |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Użycie | Warzywa |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Dostosowane logo | Dostępne |
|---|---|
| klucz | TORBA NON WOVEN |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Trwałe | - Tak, proszę. |
| Trwałe | - Tak, tak. |
|---|---|
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Próbka | 7 dni |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
|---|---|
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Próbka | 7 dni |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Pozycja | Torba na zakupy spożywcze wielokrotnego użytku z włókniny |
|---|---|
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Pióro | Składany uchwyt |
| Próbka | 7 dni |
| Kolor | CMYK |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
|---|---|
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Surowiec | PP |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |