| Typ wzoru | List |
|---|---|
| Wielkość | Mały (20-30 cm) |
| Materiał | Włóknina |
| Styl | obsługiwane |
| niewleczone torebki handlowe | Promocyjny |
| Rurociąg | 2cm |
|---|---|
| Wielkość | mały |
| Usługa | OEM |
| Kolor | CMYK |
| Waga ładunku | 20 kg |
| Typ wzoru | Nadruki zwierzęce |
|---|---|
| Wielkość | Średni (30-50 cm) |
| Materiał | PP |
| Styl | obsługiwane |
| Torba na zakupy z PP | Promocyjny |
| Typ wzoru | Kreskówka |
|---|---|
| Wielkość | Mały (20-30 cm), wymagania klientów |
| Materiał | tkane |
| Styl | Tkana torba PP |
| Nazwa produktu | Tłuszcz do zakupów z tkaniny PP |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użycie | Torba na zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Model | xy-30563 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Duży (> 50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Nazwa produktu | Tłuszcz do zakupów z tkaniny PP |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Trwałe | - Tak, tak. |
|---|---|
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Próbka | 7 dni |
| Dostosowane logo | Dostępne |
|---|---|
| Pióro | Składany uchwyt |
| Kolor | CMYK |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Próbka | 7 dni |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
|---|---|
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Próbka | 7 dni |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |