| Materiał | PP, materiał PP |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Gospodarstwo domowe |
| Użycie | Pakiet |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
| Printing | Customized Logo |
|---|---|
| Handle | Woven Handle/nylon |
| Customized Design | Available |
| Waterproof | Yes |
| Closure | Zipper Closure |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| typ materiału | PP tkany z laminowaniem |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny, guzik |
| Rozmiar torby | Zindywidualizowane |
| Wielkość | Dostępne różne rozmiary |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
|---|---|
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Wypłata | TT |
| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Użycie | Torba prezentowa |
| nazwisko | Tkana torba PP |
| Model | xy-552 |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty gospodarstwa domowego |
| Użycie | Inne produkty gospodarstwa domowego |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | pleciona torba |
| Użycie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
|---|---|
| Typ uchwytu | Materiał korpusu/nylonowy uchwyt |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Gładki |