| Użycie | Torba na zakupy |
|---|---|
| Typ torby | Torba na zakupy |
| Uchwyt | Tkany uchwyt/nylon |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Materiał | Tkane laminowane |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
|---|---|
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Pióro | Składany uchwyt |
| pasek | Regulowany pasek na ramię |
|---|---|
| Podkład | PVC |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Cechy | Lekki, trwały |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
|---|---|
| Size | Small,Medium,big |
| Wodoodporny | Tak |
| Nazwa produktu | Torba kontrolna PP |
| Podkład | PVC lub nie splecione |
| Closure Type | Zipper, Button |
|---|---|
| Handle Type | Pp Webbing |
| Printing | Gravure Printing |
| Usage | Shopping, Promotion, Or Gift |
| Design Offer | Available |
| Features | Lightweight, Durable |
|---|---|
| Lining | Pvc |
| Strap | Adjustable Shoulder Strap |
| Waterproof | Yes |
| Handle | Top Handle |
| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Waga ładunku | 20 kg |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Wielkość | Średnie |
|---|---|
| Uchwyt | Tkany uchwyt/nylon |
| Druk | Dostosowane logo |
| Materiał | Tkane laminowane |
| Indywidualny projekt | Dostępne |
| Wielkość | Średnie |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Typ torby | Torba na zakupy |
| Indywidualny projekt | Dostępne |
| Laminowanie | Błyszczący/Matowy |
| Trwałość | Silny |
|---|---|
| Indywidualny projekt | Dostępne |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |