| Użycie | Torba na zakupy |
|---|---|
| Typ torby | Torba na zakupy |
| Uchwyt | Tkany uchwyt/nylon |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Materiał | Tkane laminowane |
| Rurociąg | 2cm |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Okres próbny | 7 dni |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Handle Type | Body Material /nylon Handle |
|---|---|
| Reusable | Yes |
| Closure Type | Zipper |
| Load Capacity | 20 --50 Kg |
| Waterproof | Yes |
| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Waga ładunku | 20 kg |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Typ uchwytu | Materiał korpusu/nylonowy uchwyt |
|---|---|
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Ładowność | 20 - 50 kg |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Surface Handling | Gravure Printing |
|---|---|
| Handle | Woven Handle/nylon |
| Customization | Size, Color, Printing, And Logo |
| Weight Capacity | Customized |
| Bag Type | Tote Bag |
| Wodoodporny | Tak |
|---|---|
| Pojemność ładowania | 20 - 50 kg |
| Przyjazny dla środowiska | Tak |
| Kolor | CMYK lub Panton Kolor |
| Stosowanie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
| Printing | Customized Logo |
|---|---|
| Material | Laminated Woven |
| Durability | Strong |
| Waterproof | Yes |
| Eco-Friendly | Yes |
| Trwałość | Silny |
|---|---|
| Indywidualny projekt | Dostępne |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Historia fabryki | 20 lat |
| Materiał | PP |