| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Materiał | Pozostałe materiały z włókien |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Użycie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Kolor | CMYK lub Panton Kolor |
|---|---|
| Dostosowywanie | Dostępny |
| Druk | Dostosowywanie |
| Typ uchwytu | Materiał korpusu/nylonowy uchwyt |
| Stosowanie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Wykorzystanie | Zakupy |
| Wypłata | TT |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Kolor | CMYK |
| Typ uchwytu | Materiał korpusu/nylonowy uchwyt |
|---|---|
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Ładowność | 20 - 50 kg |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| GSM | 100--180 Gsm |
|---|---|
| Handle Type | Top Handle |
| Packing | 200pcs Or 250pcs/Carton Or Customized |
| Strap Type | Adjustable |
| Sealing | Sewing |
| Sample | FREE |
|---|---|
| Durability | High |
| Factory History | 20 Years |
| Weight Capacity | Up To 20kg |
| Handle Type | Pp Webbing Woven Handles |
| Style | Casual |
|---|---|
| Port | Ningbo Or Shanghai |
| GSM | 100--180 Gsm |
| Packing | 200pcs Or 250pcs/Carton Or Customized |
| Sealing | Sewing |
| Trwałe | - Tak, tak. |
|---|---|
| Kolor | Różne kolory |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Materiał | Plastik z recyklingu |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Logo | Accept Customized Logo |
|---|---|
| Packing | 200pcs Or 250pcs/Carton Or Customized |
| Sealing | Sewing |
| Waterproof | Yes |
| Strap Type | Adjustable |
| Closure Type | Zipper, Button |
|---|---|
| Handle Type | Pp Webbing |
| Printing | Gravure Printing |
| Usage | Shopping, Promotion, Or Gift |
| Design Offer | Available |