| Bag Type | Tote Bag |
|---|---|
| Lamination | Glossy/Matt |
| Reusable | Yes |
| Customized Design | Available |
| Handle | Woven Handle/nylon |
| Handle | Woven Handle/nylon |
|---|---|
| Size | Medium |
| Eco-Friendly | Yes |
| Usage | Shopping Bag |
| Lamination | Glossy/Matt |
| Color | Customized |
|---|---|
| Handle | Woven Handle/nylon |
| Usage | Shopping Bag |
| Eco-Friendly | Yes |
| Printing | Customized Logo |
| Handle | Woven Handle/nylon |
|---|---|
| Bag Type | Tote Bag |
| Closure | Zipper Closure |
| Printing | Customized Logo |
| Material | Laminated Woven |
| Wielkość | Średnie |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Typ torby | Torba na zakupy |
| Indywidualny projekt | Dostępne |
| Laminowanie | Błyszczący/Matowy |
| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Lamination | Glossy/Matt |
| Size | Medium |
| Bag Type | Tote Bag |
| Printing | Customized Logo |
| Kolor | CMYK |
|---|---|
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Pozycja | Torba na zakupy spożywcze wielokrotnego użytku z włókniny |
| Styl | RĘCZNA Torba |
|---|---|
| Do prania | - Tak, proszę. |
| Typ uchwytu | Podwójne. |
| Wielkość | MAŁY/ŚREDNI/Duży/XXL |
| Materiał | PP |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
|---|---|
| Wielkość | MAŁY/ŚREDNI/Duży/XXL |
| Do prania | - Tak, tak. |
| Pojemność | 20 kg |
| Złożone | - Tak, tak. |