| Typ uchwytu | Uchwyt pętli |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Ładowność | 20 - 50 kg |
| Materiał | Pozostałe materiały z włókien |
| Zastosowanie | Idealny do użytku w domu, biurze i w podróży |
|---|---|
| Użycie | przechowywanie i organizacja |
| Cechy | Trwałe, wielokrotnego użytku, odporne na wilgoć |
| Materiał | PP |
| Opieczętowanie | Bezpiecznie uszczelnia zawartość |
| Typ wzoru | W paski |
|---|---|
| Wielkość | Średni (30-50 cm) |
| Materiał | tkane |
| Styl | obsługiwane |
| tkana torba na zakupy | Promocyjny |
| Pozycja | Torba na zakupy spożywcze wielokrotnego użytku z włókniny |
|---|---|
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Pióro | Składany uchwyt |
| Próbka | 7 dni |
| Kolor | CMYK |
| Surowiec | PP |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Kolor | CMYK |
|---|---|
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Pozycja | Torba na zakupy spożywcze wielokrotnego użytku z włókniny |
| Surowiec | PP |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Próbka | 7 dni |
| Dostosowane logo | Dostępne |
|---|---|
| klucz | TORBA NON WOVEN |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Trwałe | - Tak, proszę. |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Customized Logo | Available |
| color | CMYK |
| Feather | Folding Handle |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
|---|---|
| Próbka | 7 dni |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Surowiec | PP |