| Rurociąg | 2cm |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Okres próbny | 7 dni |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Typ uchwytu | Materiał korpusu/nylonowy uchwyt |
|---|---|
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Ładowność | 20 - 50 kg |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Handle Type | Body Material /nylon Handle |
|---|---|
| Reusable | Yes |
| Closure Type | Zipper |
| Load Capacity | 20 --50 Kg |
| Waterproof | Yes |
| Size | Customizable |
|---|---|
| Load Capacity | 20 --50 Kg |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Material | Woven Polypropylene |
| Waterproof | Yes |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Gładki |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Zapłata | TT |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Historia fabryki | 20 lat |
| Materiał | PP |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Historia fabryki | 20 lat |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Tkana torba PP | Promocyjny |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Port | Szanghaj czy Ningbo |
| Użycie | Zakupy, sklep spożywczy, plaża itp. |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Pojemność | 50 KG |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Bag Type | Tote Bag |
|---|---|
| Size | Customized |
| Surface Handling | Gravure Printing |
| Printing | Flexographic Or Gravure |
| Reusable | Yes |