| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
|---|---|
| Size | Small,Medium,big |
| Wodoodporny | Tak |
| Nazwa produktu | Torba kontrolna PP |
| Podkład | PVC lub nie splecione |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Eco-Friendly | Yes |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Material | Woven Polypropylene |
| Printing | Customizable |
| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Waga ładunku | 20 kg |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Typ uchwytu | Uchwyt pętli |
|---|---|
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Druk | Możliwość dostosowania |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Użycie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Materiał | Pozostałe materiały z włókien |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Użycie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
| Typ uchwytu | Uchwyt pętli |
| Materiał | Pozostałe materiały z włókien |
| Trwałość | wysoki |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Materiał | Pozostałe materiały z włókien |
| Ładowność | 20 - 50 kg |
|---|---|
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Wielkość | Możliwość dostosowania |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Druk | Możliwość dostosowania |
| Trwałość | wysoki |
| Użycie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Customization | Available |
|---|---|
| Printing | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Reusable | Yes |