| Materiał | PP |
|---|---|
| Styl | RĘCZNA Torba |
| Typ uchwytu | Podwójne. |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Customized Design | Available |
|---|---|
| Color | Customized |
| Printing | Customized Logo |
| Lamination | Glossy/Matt |
| Usage | Shopping Bag |
| Surowiec | PP |
|---|---|
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Kolor | CMYK |
| Cechy | Jednorazowe lub biodegradowalne |
| Próbka | 7 dni |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Lamination | Glossy/Matt |
| Size | Medium |
| Bag Type | Tote Bag |
| Printing | Customized Logo |
| Wygoda | Łatwe otwieranie i zamykanie |
|---|---|
| ochrona | Chroni zawartość przed pyłem i brudem |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 120-150 g/m² |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Sklep spożywczy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Zastosowanie | Idealny do użytku w domu, biurze i w podróży |
|---|---|
| Opieczętowanie | Bezpiecznie uszczelnia zawartość |
| ochrona | Chroni zawartość przed pyłem i brudem |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Dostosowane logo | Dostępne |
|---|---|
| klucz | TORBA NON WOVEN |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Trwałe | - Tak, proszę. |
| Wielkość | Duży (> 50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Model | xy-30003 |
| Oferta projektowa | Dostępne |
|---|---|
| Typ uchwytu | Taśma PP |
| Rozmiar torby | Zindywidualizowane |
| Okres próbny | 7 dni |
| typ materiału | PP tkany z laminowaniem |