| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Biznes i zakupy |
| Użycie | Sklep spożywczy |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | pleciona torba |
| Material | PP |
|---|---|
| Shape | Customized |
| Surface | Smooth |
| Sample Time | 7 Days For Samples Making |
| Factory History | 20 Years |
| Historia fabryki | 20 lat |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Materiał | PP, PP |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Awans |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
| Wykorzystanie | Awans |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
|---|---|
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Próbka | 7 dni |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
|---|---|
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Próbka | 7 dni |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Oferta projektowa | Dostępne |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
| Rodzaj materiału | PP tkany z laminowaniem |
| Typ uchwytu | Taśma PP |
| Nazwa produktu | Torba kontrolna PP |
|---|---|
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Podkład | PVC |
| Użycie | Podróże, codzienne użycie |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Wielkość | Średnie |
|---|---|
| Typ torby | Torba na zakupy |
| Druk | Dostosowane logo |
| wielokrotnego użytku | - Tak, tak. |
| Uchwyt | Tkany uchwyt/nylon |