| Czas produkcji | 25 dni |
|---|---|
| Oferta projektowa | Dostępne |
| Uchwyt | podwójny uchwyt |
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
| Typ uchwytu | Taśma PP |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładki |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Historia fabryki | 20 lat |
| Opieczętowanie | Szycie |
|---|---|
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Materiał | PP |
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Powierzchnia | Gładki |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Historia fabryki | 20 lat |
| Materiał | PP |
| Typ uchwytu | Podwójne. |
|---|---|
| Do prania | - Tak, tak. |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Pojemność | 20 kg |
| Materiał | PP |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Awans |
| Użycie | Warzywa |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | pleciona torba |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Sklep spożywczy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Surface Handling | Gravure Printing |
|---|---|
| Handle | Woven Handle/nylon |
| Customization | Size, Color, Printing, And Logo |
| Weight Capacity | Customized |
| Bag Type | Tote Bag |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
|---|---|
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| pasek | Regulowany pasek na ramię |
| Zamknięcie | zamek błyskawiczny |
| Cechy | Lekki, trwały |