| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny, guzik |
|---|---|
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
| Oferta projektowa | Dostępne |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Rozmiar torby | Zindywidualizowane |
| Typ wzoru | Kreskówka |
|---|---|
| Wielkość | Duży (> 50 cm) |
| Materiał | tkane |
| Styl | Składanie |
| WYWORZONY SZAK | Torba na zakupy |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
|---|---|
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Próbka | 7 dni |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Eco-Friendly | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Load Capacity | 20 --50 Kg |
| Printing | Customizable |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
|---|---|
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Próbka | 7 dni |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Materiał | PP, PP |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Awans |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
| Wykorzystanie | Awans |
| Typ torby | Torba na zakupy |
|---|---|
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Wielkość | Średnie |
| Indywidualny projekt | Dostępne |
| Użycie | Zakupy, zakupy spożywcze, promocje |
|---|---|
| Ładowność | 20 - 50 kg |
| Druk | Możliwość dostosowania |
| Materiał | Pozostałe materiały z włókien |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny, guzik |
|---|---|
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Druk | Druk wklęsły |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Czas produkcji | 25 dni |
| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Wykorzystanie | Zakupy |
| Wypłata | TT |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Kolor | CMYK |