| Obowiązująca płeć | Niezależny / Mężczyzna i Kobieta |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| GSM | 130 g/l do 190 g/l |
| Waga ładunku | 20 kg |
| Wykorzystanie | Zakupy |
| Eco-Friendly | Yes |
|---|---|
| Closure Type | Zipper |
| Reusable | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Printing | Customizable |
| Wykorzystanie | Zakupy |
|---|---|
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Waga ładunku | 20 kg |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Rurociąg | 2cm |
| Czas produkcji | 25 dni |
|---|---|
| Oferta projektowa | Dostępne |
| Uchwyt | podwójny uchwyt |
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
| Typ uchwytu | Taśma PP |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Sklep spożywczy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Material | PP |
|---|---|
| Shape | Customized |
| Surface | Smooth |
| Sample Time | 7 Days For Samples Making |
| Factory History | 20 Years |
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Rodzaj materiału | PP tkany z laminowaniem |
| Oferta projektowa | Dostępne |
| Oferta projektowa | Dostępne |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni |
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
| Rodzaj materiału | PP tkany z laminowaniem |
| Typ uchwytu | Taśma PP |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
|---|---|
| typ materiału | PP tkany z laminowaniem |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny, guzik |
| Rozmiar torby | Zindywidualizowane |
| Wielkość | Dostępne różne rozmiary |
| Rurociąg | 2cm |
|---|---|
| Wielkość | mały |
| Usługa | OEM |
| Kolor | CMYK |
| Waga ładunku | 20 kg |