| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Gładki |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Zapłata | TT |
| Pojemność | 50 KG |
|---|---|
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Zapłata | TT |
| Powierzchnia | Gładki |
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Wielkość | Średnie |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Typ torby | Torba na zakupy |
| Indywidualny projekt | Dostępne |
| Laminowanie | Błyszczący/Matowy |
| Surowiec | PP |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Próbka | 7 dni |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| wielokrotnego użytku | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Typ uchwytu | Wzmocnione uchwyty |
| Drukowanie | Zindywidualizowane logo lub projekt |
| Wielkość | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Złożone | - Tak, proszę. |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Trwałość | Silny |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| wielokrotnego użytku | - Tak, proszę. |
| payment | Tt |
|---|---|
| Surface | Smooth |
| Usage | Shopping, Packaging, Promotion, Etc. |
| Printing Side | Customized |
| Sealing | Sewing |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
|---|---|
| Drukowanie atramentu | Ekologiczny atrament |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Czas próbki | 7 dni na tworzenie próbek |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ paska | Nastawny |
|---|---|
| GSM | 100–180 g/m² |
| Wodoodporny | - Tak, tak. |
| Styl | Zwykły |
| Okres próbny | 5 dni |