| Custom Order | Accept |
|---|---|
| Surface Handling | Gravure Printing |
| Keyword | PP WOVEN BAG |
| Closure Type | Zipper Or Button |
| Sample | FREE |
| Pozycja | Torba na zakupy spożywcze wielokrotnego użytku z włókniny |
|---|---|
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Pióro | Składany uchwyt |
| Próbka | 7 dni |
| Kolor | CMYK |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Gładki |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Złożone | - Tak, proszę. |
| Materiał | PP |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Styl | RĘCZNA Torba |
| Historia fabryki | 20 lat |
|---|---|
| Pojemność masy | Do 20 kg |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Trwałość | Wysoki |
| Próbka | Wolne |
| Wielkość | Dostępne w różnych rozmiarach |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny, guzik |
| Ręcznik | podwójny uchwyt |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Materiał | PP |
| Historia fabryki | 20 lat |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładki |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
| Materiał | PP |
| Typ torby | Torba na zakupy |
|---|---|
| Trwałość | Silny |
| Wielkość | Średnie |
| Zamknięcie | zamknięcie na zamek błyskawiczny |
| Materiał | Tkane laminowane |
| Customization | Available |
|---|---|
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Handle Type | Body Material /nylon Handle |
| Printing | Customizable |
| Reusable | Yes |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
|---|---|
| Drukowanie | Fleksograficzny lub wklęsły |
| Trwałość | Wielokrotne i długotrwałe |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Ręcznik | Tkany uchwyt/nylon |