| OEM | Witam OEM |
|---|---|
| Kształt | Torba na zakupy |
| Opakowanie | 12 sztuk/worek foliowy |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Typ paska | Nastawny |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
|---|---|
| Stosowanie | Zakupy, opakowanie, promocja itp. |
| ZAPŁATA | Tt |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Drukowanie atramentu | Ekologiczny atrament |
| Handle Type | Top Handle |
|---|---|
| Size | Small |
| Port | Ningbo Or Shanghai |
| Pattern Type | Animal Prints/flowers |
| Sample Time | 5 Days |
| typ materiału | PP tkany z laminowaniem |
|---|---|
| Czas produkcji | 25 dni |
| Użycie | Zakupy, promocja lub prezent |
| Druk | Druk wklęsły |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny, guzik |
| Okres próbny | 7 dni |
|---|---|
| Wielkość | mały |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Rurociąg | 2cm |
| Wypłata | TT |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Styl | RĘCZNA Torba |
| Typ uchwytu | Podwójne. |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Rurociąg | 2cm |
|---|---|
| Wielkość | mały |
| Usługa | OEM |
| Kolor | CMYK |
| Waga ładunku | 20 kg |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Lamination | Glossy/Matt |
| Size | Medium |
| Bag Type | Tote Bag |
| Printing | Customized Logo |
| Czas produkcji | 25 dni |
|---|---|
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| Typ uchwytu | Taśma PP |
| Rozmiar torby | Zindywidualizowane |
| Drukowanie | Druk wklęsły |