| Material | PP |
|---|---|
| Durability | 10 Kg Or More |
| Factory History | 20 Years |
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Pióro | Składany uchwyt |
|---|---|
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Próbka | 7 dni |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Handle | Woven Handle/nylon |
|---|---|
| Bag Type | Tote Bag |
| Closure | Zipper Closure |
| Printing | Customized Logo |
| Material | Laminated Woven |
| Strona drukowania | Dostosowane |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Zakupy, opakowanie, promocja itp. |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Czas próbki | 7 dni na tworzenie próbek |
| Printing | Customized Logo Or Design |
|---|---|
| Size | Various Sizes Available |
| Durable | Yes |
| Foldable | Yes |
| Handle Type | Reinforced Handles |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
|---|---|
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Pióro | Składany uchwyt |
| Size | Various Sizes Available |
|---|---|
| Printing | Customized Logo Or Design |
| Handle Type | Reinforced Handles |
| Usage | Grocery Shopping, Travel, Storage |
| Eco-Friendly | Yes |
| Złożone | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Typ uchwytu | Wzmocnione uchwyty |
| wielokrotnego użytku | - Tak, proszę. |
| Użycie | Zakupy spożywcze, podróże, przechowywanie |
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładki |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Historia fabryki | 20 lat |
| Pojemność | 50 KG |
|---|---|
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Historia fabryki | 20 lat |
| Tusz | Ekologiczny atrament |