| Typ wzoru | Nadruki zwierzęce |
|---|---|
| Wielkość | Duży (> 50 cm) |
| Materiał | tkane |
| Styl | Torba polipropylenowa |
| Wielkość | Duży |
| Trwałe | - Tak, tak. |
|---|---|
| Cechy | Jednorazowe lub biodegradowalne |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Surowiec | PP |
| Próbka | 7 dni |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Wypłata | TT |
| Powierzchnia | Gładki |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Wymagania klientów |
| Opieczętowanie | Szycie |
|---|---|
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Materiał | PP |
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Powierzchnia | Gładki |
| payment | Tt |
|---|---|
| Surface | Smooth |
| Usage | Shopping, Packaging, Promotion, Etc. |
| Printing Side | Customized |
| Sealing | Sewing |
| Wykorzystanie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Sklep spożywczy |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Cechy | nadający się do recyklingu |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Materiał | Tkana torba PP |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Cechy | Bariera |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Kolor | Zindywidualizowane |