| Wielkość | mały |
|---|---|
| Wykorzystanie | Zakupy |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Wypłata | TT |
| Rurociąg | 2cm |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Awans |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Wymagania klientów |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładki |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Historia fabryki | 20 lat |
| Typ wzoru | Kreskówka |
|---|---|
| Wielkość | Duży (> 50 cm) |
| Materiał | tkane |
| Styl | Składanie |
| WYWORZONY SZAK | Torba na zakupy |
| Material | PP |
|---|---|
| Durability | 10 Kg Or More |
| Factory History | 20 Years |
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Typ wzoru | List |
|---|---|
| Wielkość | Mały (20-30 cm) |
| Materiał | Włóknina |
| Styl | obsługiwane |
| niewleczone torebki handlowe | Promocyjny |
| Typ wzoru | Nadruki zwierzęce |
|---|---|
| Wielkość | Średni (30-50 cm) |
| Materiał | PP |
| Styl | obsługiwane |
| Torba na zakupy z PP | Promocyjny |
| Typ wzoru | Kreskówka |
|---|---|
| Wielkość | Mały (20-30 cm), wymagania klientów |
| Materiał | tkane |
| Styl | Tkana torba PP |
| Nazwa produktu | Tłuszcz do zakupów z tkaniny PP |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użycie | Torba na zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Model | xy-30563 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |