| Surowiec | PP |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty gospodarstwa domowego |
| Użycie | Inne produkty gospodarstwa domowego |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | pleciona torba |
| Wielkość | Duży (> 50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Model | xy-30003 |
| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Duży (> 50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Sklep spożywczy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Użycie | kukurydza |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Materiał | PP, PP |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Awans |
| Kolor | Kolor dostosowany |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
| Wykorzystanie | Awans |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Sklep spożywczy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Użycie | Warzywa |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Wykorzystanie | Zakupy |
|---|---|
| Wodoszczelny | - Tak, proszę. |
| Waga ładunku | 20 kg |
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Rurociąg | 2cm |
| Rurociąg | 2cm |
|---|---|
| Wielkość | mały |
| Usługa | OEM |
| Kolor | CMYK |
| Waga ładunku | 20 kg |