| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Nazwa produktu | Torba polipropylenowa |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Użycie przemysłowe | Sklep spożywczy |
|---|---|
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Materiał | Laminowany materiał |
| Cechy | nadający się do recyklingu |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
|---|---|
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Próbka | 7 dni |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Dostosowane logo | Dostępne |
|---|---|
| klucz | TORBA NON WOVEN |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Trwałe | - Tak, proszę. |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Wymagania klientów |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
|---|---|
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Customized Logo | Available |
| color | CMYK |
| Feather | Folding Handle |
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
|---|---|
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Próbka | 7 dni |
| Trwałe | - Tak, tak. |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Materiał | Włóknina |
|---|---|
| Styl | Uchwyt Spersonalizowana torba zapinana na zamek |
| Wielkość | Mały (20-30 cm) |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Użycie | Promocja, zakupy, prezent, pakowanie, artykuły spożywcze |
| Typ wzoru | W paski |
|---|---|
| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
| Materiał | tkane |
| Styl | Torba polipropylenowa |
| Nazwa produktu | Torba polipropylenowa |