| Użytek przemysłowy | Sklep spożywczy |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Użycie | Warzywa |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Wielkość | Średni (30-50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Duży (> 50 cm), wymagania klientów |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Nazwa produktu | Tłuszcz do zakupów z tkaniny PP |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Dostosowane logo | Dostępne |
|---|---|
| Pióro | Składany uchwyt |
| Kolor | CMYK |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Próbka | 7 dni |
| Pozycja | Torba na zakupy spożywcze wielokrotnego użytku z włókniny |
|---|---|
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Pióro | Składany uchwyt |
| Próbka | 7 dni |
| Kolor | CMYK |
| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Trwałe | - Tak, tak. |
|---|---|
| zamiar | Torba na zakupy z PP |
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Próbka | 7 dni |
| Customized Logo | Available |
|---|---|
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Purpose | PP Shopping Bag |
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użycie | Torba na zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Model | xy-30003 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Materiał | pp, Materiał laminowany |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |