| Surowiec | PP |
|---|---|
| Kolor | CMYK |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Próbka | 7 dni |
| Dostosowane logo | Dostępne |
|---|---|
| Pióro | Składany uchwyt |
| Kolor | CMYK |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Próbka | 7 dni |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Użycie | Warzywa |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Printing | Customized Logo |
|---|---|
| Handle | Woven Handle/nylon |
| Customized Design | Available |
| Waterproof | Yes |
| Closure | Zipper Closure |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Okres próbny | 7 dni do produkcji próbek |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Tusz | Ekologiczny atrament |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Materiał | PP |
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
| Indywidualny projekt | Dostępne |
|---|---|
| Druk | Dostosowane logo |
| Ekologiczny | - Tak, tak. |
| Użycie | Torba na zakupy |
| Typ torby | Torba na zakupy |
| Surface | Smooth |
|---|---|
| Usage | Shopping, Packaging, Promotion, Etc. |
| Durability | 10 Kg Or More |
| Shape | Customized |
| payment | Tt |
| Material | Laminated Woven |
|---|---|
| Usage | Shopping Bag |
| Durability | Strong |
| Waterproof | Yes |
| Size | Medium |