| Tusz | Ekologiczny atrament |
|---|---|
| Użycie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Wypłata | TT |
| Material | PP |
|---|---|
| Durability | 10 Kg Or More |
| Factory History | 20 Years |
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użycie | Torba na zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Model | xy-30563 |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Zakupy |
| Kolor | Czerwony |
| Funkcja | Ochrona środowiska |
| Wielkość | Wymagania klientów |
| Użytek przemysłowy | Sklep spożywczy |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Druk wklęsły |
| Użycie | Warzywa |
| Uszczelnienie i uchwyt | Top z zamkiem błyskawicznym |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Typ uchwytu | Podwójne. |
|---|---|
| Do prania | - Tak, tak. |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
| Pojemność | 20 kg |
| Materiał | PP |
| Materiał | pp tkane |
|---|---|
| Kolor | mieszany kolor |
| Pojemność | 15 kg |
| Zastosowanie | Pozycja reklamowa|Prezent|Zakupy |
| Kluczowe słowa | PP |
| Wygoda | Łatwe otwieranie i zamykanie |
|---|---|
| ochrona | Chroni zawartość przed pyłem i brudem |
| Typ zamknięcia | zamek błyskawiczny |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 120-150 g/m² |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
|---|---|
| Cechy | Trwałe, wielokrotnego użytku, odporne na wilgoć |
| Ilość | 120 sztuk na opakowanie |
| ochrona | Chroni zawartość przed pyłem i brudem |
| Wygoda | Łatwe otwieranie i zamykanie |
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Wypłata | TT |
| Powierzchnia | Gładki |