| Wykorzystanie | Zakupy, pakowanie, promocja itp. |
|---|---|
| Wypłata | TT |
| Strona drukowania | Zindywidualizowane |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Trwałość | 10 kg lub więcej |
| Opieczętowanie | Szycie |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia | Gładki |
| Typ wzoru | Nadruki zwierzęce |
|---|---|
| Wielkość | Duży (> 50 cm) |
| Materiał | tkane |
| Styl | Torba polipropylenowa |
| Wielkość | Duży |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
|---|---|
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Celem | Torba na zakupy z PP |
| Próbka | 7 dni |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Dostosowane logo | Dostępne |
|---|---|
| Opakowanie | Pudełka kartonowa/ pp Opakowanie |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Próbka | 7 dni |
| Klucz | TORBA NON WOVEN |
| Kolor | CMYK |
|---|---|
| Dostosowane logo | Dostępne |
| Waga tkaniny | 100 g - - 180 g |
| Funkcja | Przechowywanie, promocja, zakupy |
| Pozycja | Torba na zakupy spożywcze wielokrotnego użytku z włókniny |
| Kolor | Kolor CMYK lub panton |
|---|---|
| Size | Small,Medium,big |
| Wodoodporny | Tak |
| Nazwa produktu | Torba kontrolna PP |
| Podkład | PVC lub nie splecione |
| Features | Lightweight, Durable |
|---|---|
| Usage | Travel, Daily Use |
| Strap | Adjustable Shoulder Strap |
| Closure | Zipper |
| Dimensions | Length*height*gusset |
| Uchwyt | Górny uchwyt |
|---|---|
| pasek | Regulowany pasek na ramię |
| Stosowanie | Podróże, codzienne użycie |
| Cechy | Lekki, trwały |
| Lining | Pvc Or Non Woven |
| Handle | Top Handle |
|---|---|
| Material | PP |
| Waterproof | Yes |
| Product Name | PP Check Bag |
| Pockets | Available |